Ulrica Hydman Vallien
2017-11-28
504175
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x43 cm
Oramad