Leica kamera Ernst Leitz
2017-11-27
504166
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LEICA, kamera, nr. 810 639, Tyskland, Wetzlar, troligen 1950-tal, Ernst Leitz, i läderfodral, längd ca 13,5 cm, kameraväska medföljer
Funktion ej garanterad, fodral med slitage