Carl Brandt oljemålning
2017-11-27
504156
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Höstdagjämning, signerad och daterad 1913, olja på duk, ca 31x46 cm