Jockum Nordström
2017-11-27
504123
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad Jockum, 244/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm
Oramad