Anders Udd
2017-11-27
504094
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): Spindelskog, signerad och numrerad Anders Udd, 3/50, digital print, bildmått 32x40 cm