Brosch med citriner
2017-11-29
504082
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROSCH, 14 k guld, fasettslipade citriner, kant med meanderbård, ca 6x4 cm, vikt ca 9,6 g
Äldre tennlagning, missfärgningar, mindre bucklor