Anders Udd
2017-11-28
504073
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): Radhuslänga, signerad och numrerad Anders Udd, pt , digital print, bildmått 30x35 cm