Hello Banana Street art
2017-11-27
504046
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HELLO BANANA (samtida)
"Imagination Life", signerad och daterad, pigment print, 10/25, ca 50x60 cm.