Förenade Möbelfabrikerna , barskåp
Klubbat för:
31 000 SEK
10 000 SEK
BARSKÅP, Swedish Modern, 1940-50-tal, mahogny, dörrar klädda i grönt läder med pärlspik, inredning med glasskivor, delvis med frostad dekor, etikettmärkt AB Förenade möbelfabrikerna Linköping, höjd 115, 44 x 85 cm
Omgjort med nytt läder,smärre slitage, övre glasskivan med nagg, nyckel medföljer
504044
2017-11-28