Spegel rokokostil
2017-11-26
503996
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, förgylld samt bronserad, 1900-tal, rokokostil, dekor i pastellage, höjd ca 109 cm