Albert Johansson litografi
2017-11-26
503992
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1927-1998): Komposition, signerad Albert Johanssoon, numrerad 7/90, bladstorlek ca 92x68 cm