Ring 18 k guld Paris 1940-tal 1 oval
2017-11-27
503928
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RING, 18 k guld, Paris 1940-tal, oval, fasettslipad citrin, 2,8x2,5 cm, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 33 g
Sten med skador