Fernandez Arman färglitografi
2017-11-25
503856
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Färgtuber, signerad Arman, HC IV/XII, färglitografi, 76,5x56,5 cm