Gunnar Jonn oljemålning
2017-11-25
503830
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR JONN (1904-1963): Vy genom fönster, signerad och daterad Jonn-63, olja på pannå, ca 40x60 cm