Damporträtt oljemålning
2017-11-27
503811
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Damporträtt, bär signatur och datering Brossard 1886, olja på duk, ca 69x54 cm
Färgbättringar, krackeleringar, mindre färgbortfall