Oljemålning Philip William Cole
2017-11-25
503799
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP WILIAM COLE (1884-1964): Vinterlandskap med hus, signerad och daterad PW Cole -40, olja på pannå, ca 25x35 cm