Hans Valter Sundberg
2017-11-25
503796
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HANS VALTER SUNDBERG (född 1922): Komposition, signerad HV, olja på papper uppsat på pannå, ca 65x96 cm