Miniatyrmålning
2017-11-24
503771
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MINIATYRMÅLNING, 1700-tal, Mansporträtt, olja på kopparplåt, ram med gömma, ca 5x3,5 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling