Kvinnoporträtt oljemålning
2017-11-30
503768
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 46x41 cm
Lagningar