Peter Dahl färglitografi
2017-11-25
503718
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Krogmiljö, signerad Peter Dahl, V 18/50, färglitografi, bladmått ca 78x56 cm