Carl Fredrik Reuterswärd
2017-11-24
503693
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad Reuterswärd, färglitografi, 100/100, ca 96x70 cm