Ljuskrona venetiansk stil
2017-11-24
503658
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets senare del, Italien, venetiansk stil, 5 ljuspunkter, blåtonad och vit glasmassa, dekor i form av blad, höjd ca 45, total höjd 85 cm, elektrifierad
Mindre nagg kan förekomma