Ljusstakar silver Göteborg
2017-11-25
503580
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Ceson Guldvaru AB (1955-1993), Göteborg 1950-tal, fyllda, höjd ca 15 cm
Smärre stötskador