Adelsman oljemålning
2017-11-24
503499
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Adelsman, otydlig signering, olja på duk, ca 52x44 cm
Dukhål, färgbortfall