Brickbord 1800-talets slut
2017-11-24
503493
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRICKBORD, 1800-talets slut, rikt skuren dekor, höjd ca 74, 63x50 cm
Sprickor, brickan med lagningar