Ikoner
2017-11-24
503404
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
IKONER, 3 st, 1900-talets första hälft, Österuropa, varav en i brons och emalj, hödj ca 11-17 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
De i trä med skador