Golvlampa 1950-tal
2017-11-24
503395
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, mässing och svärtad metall, 3 ljuskällor, undertill märkt J1080, ca 131 cm
Bruksslitage, skärmar saknas