Bordslampor 1 par
2017-11-23
503366
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, stomme i mässing, höjd inkl. skärm ca 56 cm
Bruksslitage, skrämar med fläckar