Arthur Morard pastell
2017-11-23
503284
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARTHUR MORARD (1882-1950): Motiv från Paris, signerad och daterad Morard Paris 1906, pastell, ca 36x23 cm