Rakel Callander matta rölakan
2017-11-30
503232
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
RAKEL CALLANDER, matta, rölakan, signerad RC, ca 310 x 198 cm
Smärre slitage