Ikon Moskva
2017-11-23
503140
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, 1800-talets slut, Moskva, med silverrisa, Jesus Pantokrator, 13x4,5 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling