Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-11-23
503131
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Jaktscen med hundar, osignerad, olja på pannå, 24x41 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Ytskador