Orientmatta
2017-11-23
503114
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, ca 380x322 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Kemiskt blekt, fläckar, slitage, kortsida med reva