Oljemålning porträtt
2017-11-24
503079
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av Carl Otto Norelius, olja på duk, 65x54 cm
färgbortfall retusch