Lia de Fontenelle olja
2017-11-23
503077
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LIA DE FONTENELLE (1949): Komposition, olja på duk ca 160 x 130 cm, signerad