Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2017-11-23
503064
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad Reuterswärd, färglitografi, 100/100, 96x70 cm