Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
COASTERS, 2 st, bl.a WMF, pläter, botten i trä, 18/1900-tal, genombruten dekor, diam ca 12-13,5 cm
Slitage
503033
2017-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här