Gunnar Zetterström oljemålning
2017-11-23
503020
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Katarina Kyrka, Stockholm, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 42x56 cm