OsKar Bergman akvarell
2017-11-23
502988
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): "No 3 från Reimersholme", Stockholm, signerad och daterad 1961, akvarell, ca 37x45 cm