Orientmatta
2017-11-23
502943
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Mazlagan, ca 194x130 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Slitage, reducerade kortsidor