Orientmatta
2017-11-23
502940
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, kaukasisk, ca 176x121 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Hårt slitage, skador