Tallrikar Kina 1700-tal
2017-11-24
502937
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 3 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, varierande dekor i emaljfärger, järnoxid samt guld, en av djup modell, diameter ca 23 cm
Nagg