Landskapsmotiv oljemålning
2017-11-25
502933
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv, osignerad, olja på pannå, ca 16x18 cm
Lagning