Orientmatta
2017-11-23
502931
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Kirman, ca 243x167 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Slitage, ställvis hårdare, fläckar