Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-11-23
502905
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Motiv från Skottland, olja på duk, ca 26x34 cm
Smärre krackelyrer.