Skål porslin Kina
2017-11-27
502863
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKÅL, Kina, porslin, 1900-tal, dekor i emaljfärger och guld blommor och fåglar i reserver samt två män hållande en rullmålning, höjd 10,5 cm, diameter 24 cm
Dekoren med smärre slitage runt kanten