Bordslampa empirestil
2017-11-23
502855
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPA, empirestil, 1900-tal, förgylld och patinerad brons, höjd 50 (75) cm