Niki Cash Graffiti
2017-11-23
502849
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NIKI CASH (Stockholm, född 1973): Komposition - graffiti, signerad och numrerad 26/60, digital print, ca 43x43 cm
HISTORIK: