Roland Svensson färglitografi
2017-11-23
502843
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsbild, signerad roland S, 41/60, färglitografi, bladmått 49x40 cm