Ring 18 k guld
2017-11-24
502841
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 18 k guld, fasettslipad oval ljusblå sten, ringstorlek ca 20 mm, vikt ca 10,2 g
Sten med repor, fasettslitage